Гиперлуп от Геевки до Геевки

Если ты луганчанин, то скорее всего знаешь о существовании села Геевка. Одиозный населенный пункт известен тем, что там находится дача одного из ПРовластных пи*орасов Луганщины — Валерия Голенко. На этом, собственно, одиозность села и заканчивалась. Если бы не одно сообщение!

Пресс-служба Громады сообщила, что компания Тесла-мобайл собирается вложить около полумиллиарда долларов на строительство Гиперлупа в Геевке. Мол, и все условия для этого есть. И даже желание!

Компанія ТеслаМобайл до грудня нинішнього року планує вкласти близько півмільярда доларів США в розвиток транспортної інфраструктури нашого регіону. Наприклад, в Геївці намічається пробний запуск футуристичного Гіперлупу. Для тих, хто не знає – це надшвидкий вакуумний потяг, що досягає швидкості більше тисячі км за годину. Через наше село пройде перша ділянка цієї залізниці, що з’єднає між собою усі транспортні узли регіону. Інженери холдингу ТеслаМобайл називають такі шляхосполучення транспортом нового покоління, бо долати відстані можливо буде в 10 разів швидше. Розробник надзвукових поїздів Адам Тейлор, що є лідером цієї холдингу, розповідає, що у разі вдалого запуску швидкісних поїздів, нова колія пройде на найбільші села області. Сьогодні проект знаходиться на стадії будівництва і тестування. За селом є лише півкілометра новітнього полотна, що має вагу більше тисячі тон. Вітчизняні інженери взяли участь в конкурсі на ліпшу капсулу для поїздок і отримали перемогу. Незважаючи на всі труднощі нових починань, робота продовжується. Ось чому є достатні передумови для успішного втілення цього задуму.

Или нет?

В этом же сообщении пресс-служба Громады сообщила, что публикация придумана. И опубликована с единственной целью: поощрить жителей к более активной работе.

Ах, как жаль! Мы тут уже с друзьями и коллегами нафантазировали, что первая линия Гиперлупа от села Геевка Луганской области пройдет в село Геевка Харьковской области!.. 😉

Запись опубликована в рубрике Забавное с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий