Как Ирину Фарион в Луганске в психбольницу отправили

Партия регионов и, соответственно, ЛОО «Молодые регионы» в честь первого апреля и печальноизвестного скандала с народным депутатом Украины Ириной Фарион отправили народную избранницу в психушку. Такой флеш-моб прошел в самом центре. За действом наблюдал монументальный во многих смыслах Тарас Шевченко.

Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Сначала постамент оккупировали молодчики с флагами «Свободы». Их лица были закутаны как бы в чалму(тут уточняют, что это не чалма, а балаклава или пасамонтана) а-ля террористы. Потом появились ребятки с плакатами, на которых написано, что 5 млн. украинцев — дегенераты, и прочие плакаты – мемы «Типичная Фарион», на которых написаны её провокационные фразы. А потом появилась и сама «Фарион».
Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

«Доброго дня, шановне панство! Я вперше в Луганській області, на Сході України. Мені вперше доводиться виступати перед нащадками люмпену, який осів на наших благодатних степових українських землях у ХХ столітті. Ви ніколи не сприймете української землі! Не лише тому, що чужинці, а тому, що ваш рівень культури нижче плінтуса, бо походите від люмпену! — вещала с монумента псевдо-Фарион. — По-перше, дозвольте відрекомендуватись. Я депутатка Верховної Ради України Ірина Фаріон. До речі, Фаріон у гуцульському діалекті означає «інтриган, брехун». Але ні, я не та, що плете інтриги. Я відкрита, відверта, можу бути, як цунамі, а можу бути, як зайчик у кущику. Все залежно від ситуації…

Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Отже, мета мого приїзду до Луганська – ознайомити вас з ключовими позиціями, які я відстоюю відтепер вже на законодавчому рівні.
По-перше, хочу наголосити, що тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково треба саджати у в’язницю хоча б на півроку!

Ми маємо 14 % українців, які вказали, що їхня рідна мова – російська, себто мова окупанта. Це свідчить про страшну мутацію їхньої свідомості! Це 5 млн українців-дегенератів! І їх потрібно рятувати.
Тепер хочу нагадати про мій конфлікт з вашими «Молодими регіонами». Так ось, якщо ці виродки з так званих «Молодих регіонів» не розуміють, що таке латиниця та кирилиця, то це свідчить про їхню повну інтелектуальну деградацію! Є одне класне слово з трьох літер, яке б я їм хотіла озвучити. Додумайте самі…
Перебуваючи у вашому регіоні, я помітила, що ви називаєте одне одного мерзенними формами українських імен, які не мають нічого спільного з культурою мовлення.
Усі ці ваші «Ваня», «Маша» — це суржик в антропонімному просторі! Я закликаю вас: ніколи не називайте Марічку «Маша»! Тому що Маша – форма не наша. Нехай їдуть туди, де Маші живуть! У нас вона повинна бути Марічкою. Якщо хто-небудь раптом Петрика назвав Пєтєй, то він не український хлопчик і повинен забиратися звідсіля!

Діма, Ігорьок, Ванєчка, геть звідси!! Їдьте туди, де Маші живуть!! Васі, Пєті, Альони! Геть! Ге-е-е-ть!

Как утверждают организаторы акции, — все звучащие с пьедестала памятника речи — реальные высказывания не менее реальной Ирины Фарион.

Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Потом беснующуюся «Фарион» уводят санитары. По легенде, ее увозят в «психушку».
Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Оставшись без лидера убегают и флагоносцы «Свободы».
Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Ирина Фарион в Луганске акция от Партии регионов

Для регионалов стало уже традицией устраивать флеш-мобы против Фарион под памятником Шевченко. Впрочем, после первоапрельского выступления организаторы искренне надеются получить иск от Фарион.

Запись опубликована в рубрике Политическое оборзение с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий