Кинули кістку

Знаєте, я зараз скажу не дуже популярну думку, але якби 14 жовтня не перейменували в «День захисників та захисниць» від цього ніхто б не помер. А от від того, що проігнорували необхідність легалізації канабісу — від цього померти можуть. Таке враження що наша Верховна Рада — однією рукою дає. А от іншою…ні, не забирає. Скоріше кидає кістку, щоб ми не сильно пручались від ідіотських витівок.

Не прийняли закон про канабіс? Ну ось вам, пасіонарна меншість, закон про перейменування свята. Радійте! І забудьте про інший провал — з канабісом, адже нам вигідніше тримати тіньовий ринок — нам з нього відкати йдуть. Мало? Добре, ми не будемо чіпати закон про мову та українізацію фільмів, можете вважати це своєю перемогою, але ви промовчите про дерибан Укроборонпрому.
І такі приклади не поодинокі. Таких прикладів безліч. Але знаєте, що найгірше?

Суспільство причмоківая це ковтає. Бо насмоктались. І тепер хочеться поглянути: що ж там за обгортка. А обгорткою і є то суспільство, яке викинули після використання. Мляве, можливо порване, й заповнене якоюсь білою субстанцією, окремі складові якої іще продовжують кудись бігти і чогось прагнути…

Запись опубликована в рубрике Гостевой пост, Политическое оборзение с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий