Коли москва припинить війну в Україні

Ми від самого початку робили неправильні прогнози. Думали, що наступ москалів зупиниться, коли втрати ворога сягнуть критичної маси від того угруповання, що вони зібрали на кордонах. Наразі це понад 10% безповоротних втрат. Тобто 20 тисяч вбитими.

Є у московії іще безповоротні санітарні втрати. Тобто каліки без рук та ніг. А також ті, кого іще можна повернути на фронт, але треба спочатку вилікувати… Тут взагалі страшні цифри.

За різними підрахунками втрати ворога(вбитими та пораненими) сягають від третини до половини того угруповання, що вони підготували на 24.02.22

Але вони все одно лізуть і лізуть, мов божевільні… Я бува подумав, що вони відступлять, коли критичними стануть втрати від загальної кількості загарбницького війська. 10% становитиме понад 90 тисяч вбитими… Й відповідно втричі більше санітарних втрат.

Але зараз, дивлячись на дії їхньої пропаганди, істерики усіляких «експертів» та вимоги помститись за «Москву«, я вже боюсь, що росіянія запросить миру лише після втрати вбитими щонайменше 10% від загальної кількості населення…простіше кажучи, коли на московії не залишиться чоловіків репродуктивного віку.

Але у такому випадку їхня війїськова техніка закінчиться іще раніше. І вони за добрими традиціями Жукова спробують просто поховати нас під трупами.

Це страшні прогнози. Сподіваюсь, що вони жахнуться від своїх втрат і відступляться раніше.
* * *
Ви можете підтримати наш блог, поділившись посиланням на цей матеріал у соцмережах та на інших ресурсах. Також можете потицькати по рекламі. Або задонатити копійчину, реквізити тут

Запись опубликована в рубрике Диванная аналитика с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий